Підробки обладнання DTM

УВАГА! За останній рік на на терені інтернет простору знайдено  фірми та інтернет-магазини які продають підробку продукції DTM.  Хочемо застерегти Вас від співпраці з шахраями.

Виробник продукції DTM™ офіційно заявляє про те що: не має жодних партнерських відносин, не постачає продукцію, не надавав права реалізації продукції, та немає будь-яких дилерських відносин з фірмам та інтернет-магазинам, що зазначені нижче.

Ми не знаємо, що за продукція продається під виглядом “Котлів та теплоакумуляторів DTM (ДТМ, ДОНТЕРМ)” у цих фірмах. Ми не гарантуємо, що продукція в цих компаніях та інтернет-магазинах (перелічених нижче) оригінальна. Отже, компанія DTM™ не може нести жодної відповідальності за якість та безпеку продукції, придбаних в означених тут фірмах та інтернет-магазинах.

Також варто зазначити, що вся продукція DTM маркована та ведеться внутрішній облік всього випущеного нами обладнання.  Тому на придбану підробну продукцію не розповсюджується гарантія та гарантійне обслуговування від виробника.

Будьте уважні та обережні! Звертайтеся лише до офіційних представників Компанії DTM™.
Список офіційних точок продажу продукції DTM™ вказаний в розділі “Де купити“.

Продавці, у яких виявлено підробки