Група безпеки котла

Loading...

Група безпеки котла – набір запобіжних елементів, призначених для захисту систем опалення від перевищення максимально допустимого робочого тиску і відведення повітря з них.

До складу групи безпеки входить запобіжний клапан, автоматичний відвідник повітря і манометр, змонтовані на загальній основі – консолі. Консоль корпусу запобіжного клапана і відвідника повітря, приєднувальний штуцер манометра виготовлені методом гарячого кування і токарної обробки з латуні CW614N (за Європейським стандартом EN 12165), відповідного марці ЛС58-3 (по ГОСТ 15527). Поворотна кришка запобіжного клапана зроблена з термостійкого нейлону. Матеріал корпусу манометра – пластик ABS, шкала з алюмінію закрита акриловим склом.

Купить
Опис

Конструкція і вживані матеріали

До складу групи безпеки входить запобіжний клапан, автоматичний відвідник повітря і манометр, змонтовані на загальній основі – консолі. Консоль корпусу запобіжного клапана і відвідника повітря, приєднувальний штуцер манометра виготовлені методом гарячого кування і токарної обробки з латуні CW614N (за Європейським стандартом EN 12165), відповідного марці ЛС58-3 (по ГОСТ 15527). Поворотна кришка запобіжного клапана зроблена з термостійкого нейлону.

Матеріал корпусу манометра – пластик ABS, шкала з алюмінію закрита акриловим склом.

Монтаж

Група безпеки встановлюється вертикально в будь-якій точці системи опалення вище котла, але бажано в місці з мінімально можливою температурою. На ділянці трубопроводу від котла до групи безпеки не допускається встановлення запірної арматури, фільтрів і інших елементів, які можуть зменшити його прохідний перетин.

Зливний шланг повинен відповідати діаметру вихідного отвору запобіжного клапана. І бути продовженим таким чином, щоб не створювати перешкод для скидання гарячої рідини або пари, а також щоб не наражалися на небезпеку люди.

В якості ущільнювача для різьбових з’єднань слід застосувати стрічку ФУМ (PTFE – політетрафторетилен), поліамідну нитку з силіконом, льон разом зі спеціальними пастами. А також інші матеріали ущільнювачів, що забезпечують герметичність з’єднань при проектній температурі і тиску теплоносія і узгоджені в установленому порядку.

Після монтажу група безпеки повинна бути випробувана на герметичність. Її необхідно випробувати гідростатичним (гідравлічним) методом відповідно до ГОСТ 25136 і ГОСТ 24054.

Експлуатація та технічне обслуговування

Для приведення групи безпеки в робочий режим необхідно відкрити (не знімаючи) ковпачок автоматичного підводчика повітря, який розташований на його кришці. Під час експлуатації слід періодично (не рідше одного разу на рік) перевіряти роботу запобіжного клапана. В клапані, який не спрацьовує тривалий час, можуть утворитися забруднення між сідлом і тарілкою, що призводять до протікання і, як наслідок, втрати тиску в опалювальній системі. Для запобігання цьому, клапан необхідно періодично промивати, провертаючи його поворотну кришку за вказівкою стрілки.

Група безпеки може застосовуватися в системах, що використовують спеціально розроблений для них теплоносій з вмістом етиленгліколю не більше 50%.

Відгуки

Оставьте свой комментарий или отзыв о товаре

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

З ЦИМ ТОВАРОМ ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ