Байпас системи опалення

Loading...

Байпас це пристрій який використовується у водяній системі опалення для точного регулювання подачі теплоносія в радіатори, батареї.
Зовні байпас має вигляд перемички, що представляє собою обрізок труби встановлений поблизу радіатора, між прямою і зворотною трубою з теплоносієм. При монтажі байпас беруть на один калібр менше в поперечному діаметрі, ніж труби проводки.

Купить

Як і навіщо використовувати байпас?

Регулювання теплоносія в батареях

Однією з функцій байпаса, як елемента опалювальної системи, є направлення на повернення в стояк, до теплового джерела, теплоносія. Він дозволяє регулювати кількість теплоносія в батареях, надлишкове тепло і т.д. (при використанні в системі терморегулятора). За допомогою байпаса можна легко наповнити або спорожнити систему з теплоносієм. Він незамінний при ремонті, заміні радіаторів в опалювальний сезон.

Безпека при відключенні електрики

Ми, як виробник опалювальної техніки, часто стикаємося з питанням від споживачів: «Як працює система опалення в разі, коли зникає електроенергія в мережі?». Якщо Ви використовуєте або плануєте використовувати сучасну систему опалення з циркуляційним насосом, яка є енергозалежною, то використання в такій систем опалення байпаса просто незамінне. У момент, коли відбувається відключення подачі електрики в мережі, необхідно перекрити подачу теплоносія на насос і направити його по центральній трубі. Таке переключення переведе систему в режим природної циркуляції. Якщо у Вас немає можливості постійно контролювати роботу системи –  рекомендуємо встановлювати байпас з клапанами, які в екстреній ситуації переключать подачу теплоносія автоматично.

Регулятор температури в будинку

Час від часу трапляються випадки коли центральне опалення в багатоквартирних будинках важко відрегулювати. Як приклад ми можемо згадати однотрубне опалення в радянських будівлях. Допомогти знизити температуру в приміщенні при роботі центрального опалення також допоможе байпас. При встановленні і експлуатації потрібно дотримуватися деяких умов:
– розташуйте байпас, в зборі, як можна далі від вертикальної труби, максимально наближено до батареї;
– встановіть обвідну трубу, байпас;
– вхідний отвір батареї і байпаса розділіть регулювальним вентилем. Також можна використовувати терморегулятор радіатора.
Після цих дій установка готова до регулювання температурного режиму у Вашій кімнаті.

Також варто відзначити, що використання байпасного клапана позитивно впливає на економічну складову системи опалення. Якщо порівнювати систему з використанням замикаючої ділянки і звичайну(проточну), то вплив обвідної труби дасть зниження кількості подаваного теплоносія в радіатор до 35%.
Ми намагалися детально розповісти, чому варто використовувати байпас в кожній системі опалення: будь-то квартира або приватний будинок. Це універсальний інструмент для регулювання температурного середовища в будинку.
З питань ціни і покупки звертайтеся до наших менеджерів або безпосередньо до офіційних дилерів, в розділі «Де купити?».

С ДАННЫМ ТОВАРОМ ВЫ ТАКЖЕ МОЖЕТЕ КУПИТЬ