КАТАЛІЗАТОР, Очищувач від сажі «SPALSADZ»

Loading...

Засіб для чищення димара і котла «SPALSADZ» – це добавка до твердого палива. Засіб не тільки очищає димар, а й істотно впливає на економію енергії і як наслідок на економію палива до 20%. Якщо стінки опалювальних печей і казанів без нальоту, то природньо вище ККД котла, відповідно менше витрата палива. Адже кожен міліметр твердих нашарувань сажі на стінках котла тягне за собою збільшення витрат палива на 10%.

При застосуванні даного очисника, повністю знищуються і вигоряють всі відкладення в котлі і димарі опалювального приладу.

Купить

Багато користувачів котлів на твердому паливі стикаються з проблемою забруднення димаря, появи конденсату. В результаті чого пропадає тяга, може виникнути таке явище, як зворотна тяга, змінюється колір диму. Причиною таких явищ може бути використання не просушених дров, не утеплений або погано утеплений димар. Також дуже швидко засмічується димар, якщо використовувати в якості палива смоляні породи дров: ялину або сосну.

При згорянні палива виділяється сажа, яка осідає на внутрішніх стінках димових труб. Якщо не дотримуватися всіх рекомендацій по розпалюванні, то шар сажі поступово збільшується. Це може призвести до пожежі в димовідвідному каналі, так звана «пожежа в трубі». Дотримуючись елементарних правил і проводячи регулярну механічне чищення димаря (мінімум один раз на рік) можна попередити потенційну проблему.

Як же почистити димар і утримувати його в чистоті?

Для цього існують спеціальні засоби для чищення в вигляді порошків і твердих засобів. Для радикальної чистки є зручна щітка з набором гнучких ручок загальною довжиною шість метрів. Вона дозволяє прочистити димар знизу, поступово накручуючи ланки ручки одна на іншу.

Порошкові засоби для чищення димоходу являють собою хімічний метод боротьби з сажею. Засіб «SPALSADZ» впливає на смоляний наліт в якості каталізатора, що сприяє спалюванню сажі і поліпшенню процесу горіння.
Систематично застосовуючи засіб «SPALSADZ», зола поступово вигорає, а залишки смолянистого нальоту змінюють свою структуру і осідають. При наступних протопках з використанням засобу, реакція повторюється і наліт поступово зникає. І ваш твердопаливний котел працює ефективно і безперебійно.

Засіб «SPALSADZ» необхідно застосовувати систематично в кількості 1-2 кг на 1 тонну палива. При кожному розпалюванні печі необхідно додавати 15-20г порошку в топку, стежачи, щоб порошок не обсипався на під печі або колосники, а лежав на паливі.

При застосуванні даного очищувача повністю знищуються і вигоряють всі відкладення в котлі і димарі опалювального приладу. Засіб для чищення димоходу «SPALSADZ» розфасовується в пластикову упаковку вагою 1 кг.

Препарат «SPALSADZ» для чистки димаря не токсичний. Він ефективно справляється зі своїм завданням, не забруднюючи навколишнє середовище.

З ЦИМ ТОВАРОМ ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ